Rekomendowane
Wcześniejsze posty

Pandemia, epidemia, koronawirus.

Pandemia, epidemia, koronawirus. To słowa, które towarzyszą naszemu codziennemu życiu od marca 2020 roku. W obliczu sytuacji, która zaskoczyła nas wszystkich trzeba było znaleźć nowy sposób na funkcjonowanie. Dotyczy to całej społeczności szkolnej: uczniów – rodziców – nauczycieli.

              Zdajemy sobie sprawę z obciążenia, jakie na wszystkich rodziców spadło w wyniku zawieszenia zajęć. Niemniej jednak dla dobra dzieci i możliwości osiągnięcia przez nich sukcesu  edukacyjnego, w tym trudnym czasie współpracujmy ze sobą w atmosferze zrozumienia, cierpliwości i wyrozumiałości. Wiemy, iż ten trudny czas może rodzić różne problemy organizacyjne, społeczne  i emocjonalne. W związku z zaistniałą sytuacją zapraszamy zarówno  Państwa jak i naszych uczniów do kontaktu z psychologiem i pedagogiem szkolnym.  Jesteśmy do dyspozycji poprzez e-dziennik, e-mail, czat, w tym wideoczat na Teams oraz telefonicznie (kontakt przez sekretariat szkoły).

Jednocześnie zapraszamy na stronę https://padlet.com/stelterkarolina/Bookmarks, która powstała  z myślą o rodzicach, uczniach  i nauczycielach. Znajdują się tam ciekawe materiały, prezentacje, artykuły, poradniki, oferty szkoleń i webinarów oraz informacje dotyczące placówek świadczących, na bieżąco, wsparcie w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Podany link znajduje się również na stronie szkoły, w zakładce “O szkole” > “Pedagog i Psycholog”. Gorąco zachęcamy do zajrzenia na stronę i zapoznania się z ciekawymi materiałami.

W Gnieźnie pomocy i wsparcia ze względu na problemy wynikające z zaistniałej sytuacji możemy szukać w następujących miejscach:


  • Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna ul. Wyszyńskiego 4

Powiat Gniezno - tu powstała Polska (powiat-gniezno.pl)

  • Centrum Medyczne LOG-MED, ul. Pustachowska 1

Centrum Medyczne LOG-MED | Gniezno (log-med.com)

  • Poradnie Zdrowia Psychicznego dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, ul. Żuławy 9 oraz ul. Orzeszkowej 29 c


NZOZ Diamed | Poradnie Zdrowia Psychicznego dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych (diamedpzp.pl)

Ponadto działa Całodobowa Bezpłatna Infolinia dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców:

800 080 222

  • facebook

© Copyright Szkoła Podstawowa Nr 7

w Gnieźnie

im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919

Kontakt

 tel. (61)428 20 20    

fax. (61)642 90 76

ul. Paczkowskiego 13

62-200 Gniezno

Adres

ul. Paczkowskiego 13

62-200 Gniezno

Subskrybuj

Wpisz swój mail, aby otrzymywać informacje na bieżąco

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now