top of page

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Podstawowych w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców

W dniu 20 maja 2022 roku na gnieźnieńskim basenie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Podstawowych w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców. Nasze dziewczęta zajęły trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej dzieci urodzonych w roku 2009 i młodszych. W sztafecie 6 x 25 metrów wywalczyły trzecie miejsce ponadto indywidualnie na dystansie 25 metrów stylem dowolnym Antonina Piotrowska zajęła pierwsze miejsce a Anna Duszyńska trzecie miejsce w tej samej konkurencji. Szkołę reprezentowali: Oliwier Adamczyk, Anna Duszyńska, Tomasz Kukurenda, Mikołaj Łobodziec, Zuzanna Pietrzkiewicz, Antonina Piotrowska, Nathan Pluta, Wojciech Runowski, Aniela Szul, Avhustyn Tereshchuk, Mikołaj Witkowski, Laura Zacharyasiewicz i Maja Zacharyasiewicz. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników.